IT saugumas‎ > ‎

Nuorodos: duomenų surinkimas ir analizė

Programinė įranga:

http://www.forensicswiki.org/wiki/Main_Page

http://www.infinadyne.com/ - programinė įranga skirta analizuoti CD/DVD diskams ir Flash atmintims. Skirta: Windows 2000, XP, Vista ir 7.

http://www.sleuthkit.org/autopsy/ - programinė įranga skirta analizuoti failų sistemas (NTFS, FAT, UFS1/2, Ext2/3). Skirta: Linux, Mac OS X, Open & FreeBSD, Solaris, Cygwin.

BitPim 
http://www.bitpim.org/ - programinė įranga skirta analizuoti mobiliųjų CDMA telefonų (LG, Samsung, Sanyo ir kitų) duomenis. Skirta: Windows 2000, XP, Vista, 7, Linux RPM, MacOS X 10.3+ (Universal).

BlackBag Technologies: BlackLight™, MacQuisition ir SoftBlock
https://www.blackbagtech.com/ - programinė įranga skirta analizuoti Mac OS X, iPhone ir iPad. Skirta: Windows 7 ir Mac OS X.

Paraben
http://www.paraben-forensics.com/ - daugybė programinės įrangos skirta kompiuterių, kompiuterių komponentų ir mobiliųjų įrenginių analizei.

dtSearch 
http://www.dtsearch.com/ - programinė įranga skirta tekstų paieškai, galima paieška kompiuteryje, kompiuterių tinkle ar tinklapyje. Skirta Windows 2000, NT, XP, Vista ir Linux platformoms.

EnCase®
http://www.encase.com - viena geriausių programinės įrangos gamintojų. Programos skirtos Windows operacinių sistemų duomenų analizei.

AccessData rinkinys
http://accessdata.com -  AccessData viena seniausių įmonių dirbantį duomenų analizės srityje nuo 1987m. Gamina didelį spektrą programinės įrangos skirtos duomenų analizei.

McAfee Foundstone
http://www.foundstone.com/ - It saugumo ekspertai, siūlo programinę įrangą ir palaugas. Yra nemkamos programos: http://www.mcafee.com/us/downloads/free-tools/index.aspx

The ILook Investigator © Forensic Software
http://www.perlustro.com/ - programinė įranga skirta duomenų surinkimui, analizei ir atkūrimui. Panaši į ProDiscover ir EnCase.

ProDiscover®
http://www.techpathways.com/DesktopDefault.aspx - programinė įranga skirta incidentų valdymui, duomenų surinkimui ir analizei, sistemų auditui. Patogus ir paprastas valdymas. Skirta: Windows NT, 2000, XP, 2003(8), Vista, 7

The Coroner's Toolkit (TCT)
http://www.porcupine.org/forensics/tct.html - programinė įranga skirta domeų surinkimui ir analizei UNIX sistemose (tarkim po  įsilaužimo). Nuajesnė versija Sleuthkit.

WinHex
http://www.sf-soft.de/winhex/ - programinė įranga skirta duomenų paieškai, atstatymui ir kopijavimui iš diskų ar atminties. Skirta Windows 2000, XP, Vista ir 7.

Duomenų analizės programinės įrangos testavimas:
http://www.cftt.nist.gov/ - Forensics Tool Testing (CFTT) Project Web Site

Rate My Network Diagram


Telefonų ir GPS programinė įranga:

Intelligent E-Discovery™

Athena, Aceso

Micro systemation

Simcon forensics

3G Forensics

Oxygen Phone Manager 

Envisage Systems

DataPilot

3gforensics

The Electronic Evidence Information Center

Forensic Navigation

GPS Forensics

SecureView 3

Nicsun NetMobility
Live CD:

SANS programinės įrangos rinkinys
http://www.sans.org/whatworks/ - "Internet Security Tools That Work" programinė įranga skirta testavimui ir IT apsaugai.

DMZS-Biatchux Bootable CD Distro 
http://biatchux.sourceforge.net/ - Live CD: paleidžiamasis CD duomenų analizei, gan senas, tačiau vertas dėmesio.

Helix
http://www.e-fense.com/ - Live CD arba tiksliau USB: duomenų surinkimui.  H3E technologija. Taip pat programinė įranga duomenų apsaugai ir analizei.

Trinix
http://code.google.com/p/ubuntutrinux/ - paleidimui iš laikmenos skirta progaminė įranga. Turi HTTP/FTP serverius ir naujausią populiaria (ir nemokamą) duomenų analizės programinę įrangą.

Įvairi programinė įranga iš Microsoft Sysinternals
http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/default.aspx
http://live.sysinternals.com - daug programinės įrangos skirtos Windows platformai.


Atsarginės kopijos:

IBackup 
http://www.ibackup.com - programinė įranga skirta atsarginių kopijų kūrimui online režimu. Galima naudoti kompiuteriams ir iPhone telefonams. 

Syncplicity Business Edition
http://www.syncplicity.com - programinė įranga skirta atsarginių kopijų kūrimui. Verslo, asmeninė ir mobiliesiems įranginiams skirtos versijos.

eMag Solutions
http://www.emaglink.com - programinė įranga skirta atsarginių kopijų kūrimui, duomenis galima saugoti per tinklą. Taip pat duomenų atstatymas ir paieška. 

Kroll Ontrack
http://www.krollontrack.com/data-recovery/ - programinė įranga skirta duomenų atstatymui.
Techninė įranga:

ACARD SCSI-to-IDE Write-Blocking Bridge (AEC7720WP)Intelligent Computer Solutions, Inc.NoWrite IDE Write-Blocker

Portable Drive Service/Test/Dup by Corporate Systems


Secure Kit for Forensics

Solitaire Forensics by Logicube


Tableau Imagers and Write-Blockers

UFED (Universal Forensic Extraction Device) System


ZERT by Netherlands Forensic Institute

CGM Security Solutions


Forensic Computers

Silicon Forensics

Computer Forensics

Data Forensics Engineering

Inteligent Computer Solutions


Comments